В Олевському районі 6 випадків захворювання на СОVID -19

Україна продовжує щоденно ставити нові антирекорди за кількістю інфікованих та померлих від СОVID -19: всього по Україні зареєстровано 37 241 випадків захворювання, станом на 21.06.20  захворіло 681 осіб, померло 10 осіб.

В Олевському районі всього зареєстровано 13 випадків захворювання на коронавірус, 6 нових випадків захворювання на СОVID -19 підтверджено за останні десять днів.

На жаль, такі статистичні дані свідчать про недотримання населенням та суб’єктами господарювання простих карантинних вимог: використання захисних масок, дотримання соціальної дистанції, дотримання особистої гігієни та використання антисептиків. Масові зібрання, вечірки стають звичним явищем, що без дотримання дистанції та маскового режиму сприяють активному поширенню вірусу.

Коронавірус – це не жарт, це пандемія яка забирає десятки життів в Україні та тисячі по всьому світу: померлих в Україні – 1012 особи, в Іспанії – понад 27 371 осіб, у Великобританії – понад 42 054 особи, у США – понад 116250 осіб.

Бережіть себе та своїх близьких: утримуйтесь від масових заходів, тримайте соціальну дистанцію та носіть маски.

Олевське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Житомирській області