Підтримка «Карітас України» та Програми ULEAD з Європою у боротьбі з пандемією COVID-19

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» та Програма ULEAD з Європою започаткували співпрацю з метою надання допомоги ОТГ у боротьбі проти пандемії.

У рамках їх спільного Проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» 936 сільських та селищних, а також об’єднані територіальні громади невеликих міст отримали благодійну допомогу у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезінфекції.

Олевська ОТГ отримала дві «Скриньки здоров’я громади», що містять засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я:

1. Маски захисні
  2. Рукавички нітрилові
  3. Дезінфікуючий засіб для рук
  4. Дезінфікуючий засіб для поверхонь/приміщень
  5. Захисні костюми
  6. Інфрачервоний безконтактний термометр
  7. Захисні окуляри
  8. Респіратор FFP3.

Олевська міська рада висловлює щиру вдячність благодійному фонду «Карітас України» та Програмі ULEAD з Європою за надану підтримку.