В Житомирській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 31 липня було прийнято рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

встановити з 03 серпня 2020 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Житомирській області – у містах Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та у Любарському, Пулинському, Романівському, Черняхівському районах.

Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється:

відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.