Розпочинається пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Олевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє Вас, що відповідно до наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21 серпня 2020 року № 546 на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Розповсюдження принад, які містять високо імунну, безпечну вакцину буде здійснюватися за допомогою авіатранспорту із злітно-посадкової смуги, яка розміщена поблизу м.Малин на всій території області (за винятком населених пунктів, водних об´єктів, автомагістралей та заборонних зон для польотів цивільної авіації). Орієнтовно дана кампанія буде здійснена в строки з 02.09.2020 до 15.09.2020 року.