Потенційні об’єкти комунальної власності Олевської міської об’єднаної територіальної громади, які включені до Переліку першого типу,  що підлягають передачі в оренду на аукціоні

На виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Олевська міська рада інформує про об’єкти комунальної власності Олевської міської об’єднаної територіальної громади, які включені до Переліку першого типу,  що підлягають передачі в оренду на аукціоні, відповідно до вимог пункту 26 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

с.Замисловичі, вул.К.Ольги, 22

с.Зубковичі, вул.Житомирська, 41а

с.Лопатичі, вул.Гагаріна, 61-в

с.Лопатичі, вул.Гагаріна,61-к (39,5)