На посаду Олевського міського голови зареєстровано 7 кандидатів

Олевська міська територіальна виборча комісія рішенням засідання зареєструвала кандидатів на посаду Олевського міського голови Коростенського району Житомирської області:

1. Мостепанюк Ігор Вікторович , 1975 року народження, висунутий шляхом самовисування.
  2. Скляров Олександр Петрович, 1985 року народження, висунутий шляхом самовисування.
  3. Осипчук Яків Миколайович, 1976 року народження, висунутий шляхом самовисування.
  4. Повар Анатолій Васильович, 1959 року народження, висунутий Житомирською обласною організацією політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».
  5. Лисицький Сергій Іванович, 1973 року народження, висунутий Житомирською Обласною організацією Політичною партією «Слуга народу».
  6. Гончар Сергій Андрійович, 1966 року народження, висунутий Житомирською обласною організацією Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».
  7. Омельчук Олег Васильович, 1969 року народження, висунутий Житомирською обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».