В Олевському районі 68 активних хворих на COVID-19

Здоров’я – найбільший дар природи. Формування здоров’я залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля, на 50% від способу життя.

На сьогоднішній день найбільш актуальним для збереження здоров’я  залишається захист від впливу зовнішніх чинників, таких як бактерії та віруси, зокрема короновірусу.

В Олевському районі значно зростає кількість людей, які захворіли на COVID -19: якщо протягом серпня місяця  всього захворіло 11осіб, то станом на 28.09.2020 за одну добу захворіло 17 жителів району.

Наразі на Олевщині залишається 68 активних хворих на COVID -19.

У зв’язку з реєстрацією захворювання на коронавірус тимчасово призупинили навчання в Копищенській ЗОШ, Новоозерянському та Дружбівському НВК, знаходяться на самоізоляції учні двох класів Олевської гімназії.

Олевське районне управління ГУ Держпродспоживслужби звертається до громадян –  дотримуватись елементарних правил, щоб уберегти себе:

– використовувати індивідуальні засоби захисту (маски);

– мити руки якомога частіше;

– тримати соціальну дистанцію;

– уникати скупчення серед людей, які мають ознаки респіраторних захворювань.

Це прості правила,  які допоможуть зберегти одне одного та  бути здоровими.

1 коментар