Виконком погодив кандидатуру директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

25 вересня на виконавчому комітеті було погоджено кандидатуру на посаду директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради.

Директором територіального центру став Владислав Мельник. Члени виконкому одноголосно прийняли відповідне рішення.

Довідково.

МЕЛЬНИК Владислав Володимирович народився 03 липня 1985 року в смт. Олевськ Житомирської області.

У 2008 році закінчив Національний університет державної податкової служби України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

Загальний стаж роботи Мельника В.В. становить 12 років 6 місяців, весь  час він працює в одній установі.

У лютому 2008 року  Владислав Володимирович  розпочав трудову діяльність на посаді заступника завідувача  Олевського районного територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

У червні 2010 року переведений на посаду завідувача відділення соціальної допомоги територіального центру.

З червня 2017 року Мельник В.В працює на посаді завідувача відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради.

З 03 лютого 2020 року Владислав Володимирович виконує обов’язки директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олевської міської ради.

Користується повагою серед колег і жителів громади. Зарекомендував себе як відповідальний, добросовісний працівник.