Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» у 2020 – 2021 роках

З 1 вересня 2020 року Мінсоцполітики розпочато реалізацію пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744. Станом на 29 вересня 11 особам, які проживають на території Олевського району вже перераховано кошти грошової компенсації на суму 55,0 тис.грн. Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проєкту.

Із повідомлення на сайті Мінсоцполітики: «Наразі до пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” приєднались 150 закладів торгівлі (ретейлерів), у тому числі інтернет-магазини. Реєстр закладів торгівлі налічує 1108 торгових точок, з яких 15 – інтернет-магазини»..

У реєстрі закладів торгівлі названі наземні торгові точки, що долучилися до проєкту. У м.Олевськ отоварити соціальну картку можна в  магазині EVA.

Довідково: дані будуть оновлюватись.