Колектив Олевського військкомату привітали з Днем захисника України

14 жовтня в Україніні відзначається Деннь захисника України. Святкується цей день на офіційному рівні з 2014 року відповідно до указу тодішнього президенкта України Петра Порошенка. Свято запровадили на тлі збройної агресії Росії на Донбасі та анексії нею Криму.

Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

З цієї нагоди колектив Олевського військового комісаріату привітали з прийдешнім святом.

Заступник міського голови Олександр Ніколайчук вітаючи із Днем захисника побажав присутнім  міцного здоров’я, успіхів, матеріального благополуччя, любові, миру і добра! Також від Олевської міської ради подяки та грошові премії отримали: майор Олевського районного військового комісаріату Андрій Григор’єв, старший лейтенант Олевського районного військового комісаріату Вадим Козачок, сержант Олевського районного військового комісаріату Наталія Ковальчук, молодший сержант Олевського районного військового комісаріату Наталія Гайченя та старший солдат Олевського районного військового комісаріату Олександр Гуринович.