Відкриття меморіальної дошки Миколі Гайчені

15 жовтня відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Миколі Гайчені. 36-річний уродженець м. Олевськ загинув 18 лютого 2015 року під час виходу українських військ із міста Дебальцеве, Донецької області. Старший сержант 30-ї окремої механізованої бригади Микола Гайчення Указом Президента України № 573/2015 від 10 жовтня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Дошку було встановлено на фасаді Олевської гімназії, де Микола Гайченя навчався з 1985 по 1993 роки.

Директор гімназії Євгеній Рябой подякував присутнім голові та члену Спілки воїнів-учасників АТО Олевського району Андрію Іванову і Михайлу Мрочку за їх та інших військовослужбовців внесок у збереження територіальної цілісності, міському голові Олегу Омельчуку та його заступнику Олександру Ніколайчуку за сприяння у встановлені даної дошки, а також Олевському держлісгоспу в особі т.в.о. директора  Володимира Мазарчука за фінансову підтримку у виготовлені дошки.

Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували військовослужбовця хвилиною мовчання.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук