Колектив ТДВ “РІМ-Богдан” привітали з професійним святом

День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України.
Відзначають його щорічно в останню неділю жовтня.

Напередодні свята колектив ТДВ «РІМ-Богдан» вітали з професі1йним святом заступник міського голови Олександр Ніколайчук та секретар міської ради Віталій Шейко.

Вітаючи зі святом присутнім побажали  щастя, добробуту, невичерпної енергії, міцного здоров’я та подальшої успішної роботи.

Також від Олевської міської ради подяками та грошовими преміями було нагороджено кращих працівників ТДВ «РІМ-Богдан»: водія Василя Ковальчука, електрозварювальника  Миколу Редька, слюсара Володимира Козловця, електрика Сергія Гайченю та  контролера Лесю Осипчук.

До теплих слів вітань приєдналися також голова Олевської РДА Лариса Хоречко та її заступник Володимир Михайленко.