Спільна нарада з територіальним органом Національної поліції

06 листопада 2020 року відбулася спільна нарада за участі в. о.начальника Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області капітана внутрішньої служби Анжели Козловець, начальника Олевського відділення поліції Коростенського відділу поліції підполковника поліції Ігоря Григоришина та працівників сектору кримінальної поліції капітана поліції Наталії Ніколенко, старшого лейтенанта поліції Дворницького Олексія, старшого лейтенанта поліції Артема Мидловця. Під час наради було опрацьовано спільний алгоритм дій територіальних органів поліції та уповноважених органів з питань пробації та обговорено питання його реалізації. Зокрема, було зосереджено увагу на поетапних діях поліцейськими при факті установлення місця знаходження розшукуваної особи.

Олевський районний сектор філії
Центру пробації у Житомирській області