На Олевщині збільшується кількість хворих на COVID-19

Станом на 09.00 год. 23 листопада 2020 р.  в Олевському районі зареєстровано 408 активних випадків захворювання на COVID-19.

Протягом минулої доби (22 листопада) підтверджено 30 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекію.

Всього з початку пандемії на Олевщині було зафіксовано 816 випадків COVID-19, із них 402 особи одужали. Нажаль, за весь період, також 6 людей померло.

Зверніть увагу! З 13 листопада набрала чинності постанова Уряду про карантин “вихідного дня”.

Пам’ятайте!За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, обов’язково вживайте профілактичних заходів та дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.