Олевська гімназія, в якій триває ремонт, постраждала від вандалів

У Олевській гімназії триває капітальний ремонт частини приміщення та на жаль невідомі вандали активізувалися та нищать майно, те яке старанно робиться для наших дітей.

Рейдова група з числа працівників Олевського відділення поліції задіяних на охорону публічної безпеки та порядку, щоденно виїзджає на нічні рейди з метою виявлення правопорушень та злочинів. Це стосується і випадків з пошкодження майна громадян, державних підприємств, установ та організацій.

Велика увага приділяється навчальним закладам Олевської громади, де за участю неповнолітніх осіб останнім часом трапляються випадки пошкодження майна, проникнення до приміщень школи та ряд інших правопорушень.

Сьогодні, 4 грудня, заступники міського голови Юрій Данюк та Сергій Гончар разом з працівниками поліції відвідали навчальний заклад де невідомі пошкодили металопластикові вікна та паркан спортивного майданчика, який тільки нещодавно встановили.

Варто зазначити, що ремонт гімназії відбувається в рамках національної прогарами «Велике будівництво». Виконують роботи ТОВ « УЮТСПЕЦБУД».

Якщо у Вас є інформація про осіб, які скоюють подібні злочини, просимо не бути байдужими та повідомляти до Олевської міської ради особисто або за телефоном «гарячої лінії»: 098-836-44-78, або повідомляйте до місцевого відділку поліції.

Шановні мешканці громади! Просимо Вас поважати працю інших та берегти спільне з вами майно, задля комфортно проживання та щасливого майбутнього дітей.

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту