Протягом доби на Олевщині підтверджено 24 нових випадів захворювання на COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області стрімко зросла кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Така висока кількість захворювань — результат нехтування карантинними обмеженнями та заходами особистої гігієни.

За інформацією Житомирського обласного центру громадського здоров’я станом на 09:00 год 12 березня 2021 (за минулу добу – 11 березня)  в Житомирській області встановлено антирекорд   – за добу зареєстровано 1310 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Протягом доби на Олевщині зафіксовано 24 нові випадки захворювання на COVID-19. Всього активних хворих наразі 90, з них за добу одужали 4 людини.

Всього на Олевщині з початку пандемії було лабораторно підтверджено (з наростаючим підсумком) 1547 випадків захворювання COVID-19.

Пам’ятайте!Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.