Три навчальні заклади Олевської громади закриваються на карантин

1 квітня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному було одне питання – про вжиття додаткових заходів запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Олевської міської територіальної громади в зв’язку з ситуацією, яка склалася в Олевській гімназії, Олевській ЗОШ №3 та Жубровицькому ДНЗ.

Як повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко у Олевській гімназії, Олевській ЗОШ №3 та Жубровицькому ДНЗ є багато підтверджених випадків захворювання та підозр на COVID-19, як серед викладачів, так і серед дітей.

Тому, з урахуванням всіх пропозицій та зауважень, присутніми членами комісії було вирішено тимчасово призупинити навчально-виховний процес у Олевській ЗОШ №3, Олевській гімназії, при цьому забезпечити дистанцйне навчання та Жубровицькому ДНЗ, терміном до 12 квітня.