Обговорення формування спроможної освітньої мережі в Олевській громаді

22 квітня відбулася спільна нарада директорів шкіл та старост Олевської територіальної громади. У нараді також взяли участь: міський голова Сергій Лисицький, його заступники Василь Ковальчук і Юрій Данюк та начальник відділу освіти Валерій Левченко.

Предметом обговорення стало питання реформування освітньої мережі Олевської ТГ, а саме:

• створення освітніх округів;
  • створення опорних шкіл;
  • реорганізація шкіл у гімназії та ліцеї (професійні та академічні);
  • фінансова спроможність освітньої мережі в цілому та кожного навчального закладу зокрема.

Всі сторони дійшли згоди, що мережа шкіл в громаді повинна в першу чергу відповідати місцевим потребам.

Планується створення робочої групи по розробці стратегії розвитку освіти громади.

В ході наради було наголошено на тому, що всі наміри по реформуванню мережі шкіл повинні бути публічно оголошені та обговорені з громадськістю.

Завдання органів місцевого самоврядування – знайти баланс між інтересами та потребами усіх учасників навчально-виховного процесу та сформувати мережу освітніх закладів, здатну та спроможну (інфраструктурно, організаційно, кадрово, фінансово тощо) забезпечити надання якісної освіти за встановленими державою стандартами для кожної дитини нашої громади.