Сергій Лисицький долучився до відкриття меморіалу ліквідаторам у Чорнобильській зоні

24 квітня міський голова Сергій Лисицький долучився до відкриття меморіалу ліквідаторам – жителям Коростенського району, який розташований у Чорнобильській зоні відчуження.

До заходу долучились також керівництво територіальних громад Коростенського району, ліквідатори та їх рідні.

До 35-ї річниці аварії на Алеї пам’яті у Чорнобилі було відкрито меморіальні плити з іменами ліквідаторів колишніх Олевського, Коростенського, Лугинського, Малинського, Народицького та Овруцького районів Житомирської області.

Так, на меморіалі розміщені імена та прізвища 619-ти жителів Житомирської області, які у перші дні після аварії на ЧАЕС залучалися до ліквідації пожежі на четвертому енергоблоці, серед яких 76 імен сміливців із Олевщини, які відтепер навічно викарбувані на гранітних плитах Чорнобиля.

Учасники заходу також висадили кущі самшиту в парку Слави на меморіальній алеї міст та сіл, евакуйованих після трагедії на ЧАЕС.