Житлова субсидія на неопалювальний сезон для домогосподарств, які користуються природним газом

З 1 травня громадяни Олевської ТГ можуть подавати заяви на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг (при наявності природного газу ). Мешканці міста Олевська звертаються в ЦНАП Олевської міської ради, а мешканці сіл до своїх старостинських округів.

Житлова субсидія на оплату витрат на житлово-комунальні послуги призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;

на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

Які документи потрібні для отримання субсидії?

Щоб отримати субсидію знадобляться наступні документи:

• заява відповідного зразка;
  • декларація про доходи і витрати;
  • копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності);
  • договір найму (оренди) житла (у разі наявності).

У заяві потрібно заповнити особисті дані (адреса, паспортні дані, номер телефону і т.д.), вказати банківський рахунок або відділення пошти для отримання коштів  і заповнити дані про комунальні послуги та компаніях, які їх вам надають. Зразок заповненої заяви знаходиться в Центрі надання адміністративних послуг Олевської міської ради.

У декларації потрібно вказати дані про матеріальний стан та інше:

• деталі про житло: площа, будинок;
  • дані про осіб, що проживають в квартирі/будинку;
  • дохід кожного з мешканців;
  • наявність автомобілів;
  • витрати за останні 12 місяців, які перевищують 50 тисяч гривень.