ФК “Олевськ” приймав вдома СК “Овруч”

Сьогодні, 15 травня, всі любителі футболу могли насолодитись цікавою грою ФК «Олевськ» та СК «Овруч» на стадіоні «Колос» в місті Олевську.

Матч 2-го туру Чемпіонату проходив жваво та був наповнений азарту на футбольному полі.

Вже на перших хвилинах матчу наймолодший гравець нашої команди – Євген Левченко вивів олевчан вперед.

В середині тайму гості відігрались – 1:1, та після влучного удару Олексія Шапорди у ворота противника, команди пішли на перерву за переваги олевчан.

Фанати футболу, які прийшли підтримати нашу команду були незадоволені судійством, вважаючи його упередженим.

Тому однією з реакцій був вигук на адресу судді – «Хто дав тобі свисток!!!»

Рахунок 2:1 протримався майже весь другий тайм, та на останніх хвилинах матчу, овручанам вдалося уникнути поразки.

Фінальний свисток і в підсумку маємо 2:2.

Загалом атмосфера на стадіоні була дружньою та сповненою різноманітних емоцій.

Інший представник Олевської територіальної громади – СК «Радовель», що грає в вищій лізі обласного Чемпіонату, на виїзді з рахунком 0:3, поступився коростенському «МАЛу».