Знову перемога олевських борців

21-22 травня, у Бердичеві, проводився дитячий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат. Збірна команда Олевської спортивної школи боротьби у складі 30 спортсменів та 4-х тренерів взяли участь у даному турнірі.

Напередодні, 15-16 травня, у Бердичеві проходили змагання з вільної боротьби, де наші старші спортсмени віком від 10-12 років здобули командну перемогу, а наразі, молодші борці  8-ми та 10- річного віку також переможці.

В даному турнірі маємо 12 медалей різного ґатунку. Найбільше медалей вибороли вихованці тренера Юрія Ямчинського, а саме: 4 золотих, 4 срібних, 1 бронзова. Чемпіони Арсен Конта, Андрій Перев’язко, Катерина Павленко, Вадим Демедюк. Призери Іван Осипчук, Назар Моручков, Іван Гарбар, Назар Корнійчук, Артем Лук’янчук.

Дві бронзові медалі здобули спортсмени тренера Андрія Кострицького – Корній Зейрук та Матвій Кострицький.

Одну бронзову медаль здобув Глеб Осипчук – вихованець тренера Кирила Доли.

Таким чином молодші борці рівняються на старших спортсменів і завдяки наполегливим тренуванням стають чемпіонами у своїй віковій групі.