Результати конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП “Олевський ЦПМД”

Сьогодні, 8 червня, в міській раді відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради.

Під час засідання було заслухано конкурсну пропозицію  учасника конкурсу Мельчинської Наталії Володимирівни. Зазначимо, що документи на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Олевський ЦПМД» подав один претендент – Наталія Мельчинська, яка працює в Центрі на посаді лікаря загальної практики сімейної медицини та виконує обов’язки генерального директора КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції і проведення співбесіди з учасником конкурсу, конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення – визнати переможцем конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради Мельчинську Наталію Володимирівну та рекомендувати міському голові Сергію Івановичу Лисицькому призначити Мельчинську Наталію Володимирівну  на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради згідно чинного законодавства.

Протокол №3 засідання конкурсної комісії