Свято Останнього дзвоника в Олевській ЗОШ №3

В Олевській ЗОШ №3 сьогодні, 11 червня, відбулось свято Останнього дзвоника.

Привітати учнів, батьків та колектив школи завітав заступник міського голови Василь Ковальчук, який школярам побажав гарного відпочинку перед новим навчальним роком, а випускникам – невичерпної енергії, досягти омріяних вершин у майбутній діяльності та успіхів у нових починаннях.

Також від Олевської міської ради Василь Юрійович вручив подяки та грошові нагороди класним керівникам випускників.

Свої найщиріші вітання висловила і директор школи Раїса Бабич та вручила похвальні листи відмінникам за високі досягнення у навчанні, грамоти та подяки призерам міських конкурсів та олімпіад. Вчителі теж отримали відзнаки за результативну підготовку учнів.

Випускники прощалися зі школою: танцювали з класними керівниками, говорили теплі слова своїм вчителям.

На згадку про останній дзвінок першокласники подарували випускникам дзвіночки як символ незабутніх шкільних років.

Також діти початкових класі брали участь у квесті, під час якого проходили за маршрутними листами різні станції. На завершення квесту школярі отримали двіночки.