Підготовка закладів освіти до нового навчального року

24 червня відбулася  нарада з директорами закладів загальної середньої освіти громади під керівництвом заступників міського голови Василя Ковальчука та Юрія Данюка.

На нараді розглядались актуальні питання. Зокрема, про підготовку закладів освіти до нового навчального року з питань забезпечення протипожежної безпеки та підготовки до роботи в осінньо-зимовий період; про безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу в період літніх канікул 2021 року.

Пізніше також керівники зустрілись із завідуючими закладів дошкільної освіти.

Під час заходу були висвітлені та обговорені питання, що стосуються нового 2021-2022 навчального року.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Альона Ковальчук висвітила питання підготовки до нового навчального року, про організацію харчування та забезпечення твердим паливом дошкільних закладів.

На завершення наради до відома керівників було доведено ряд нормативно-правових документів з питань дошкільної освіти, а також надані доручення і рекомендації.