Про наслідки буревію в Олевській територіальній громаді

Сьогодні, 26 червня, відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС під головуванням міського голови Сергія Лисицького щодо наслідків буревію, який пронісся цієї ночі на Олевщині.

30 населених пунктів громади були знеструмленні  через обірвані  дроти ліній електропередач, на які попадали дерева.

У зв’язку з поривами сильного вітру пошкоджено дахи в сільських школах, таких як:  Сердюки, Кам’янка, Замисловичі, Зольня.

Найбільше постраждало Покровське. Стихія зірвала дахи 35 житлових будинків і сільської школи.

Олевська служба надзвичайних ситуацій всю ніч працювала,  розчищаючи автошляхи та залізничні колії від повалених  дерев.

Наразі 6 бригад Олевського РЕМу працюють над усуненням наслідків і на даний час відновлено електропостачання у  13 населених пунктів і  частково в 4. Роботи тривають.

Міський голова разом із заступниками обстежують пошкоджені території старостинських округів і роблять усе можливе, щоб виправити ситуацію, яка склалась через погодні умови.