В Олевську покладанням квітів відзначили День Конституції України

28 червня Україна відзначає важливе свято – День Конституції України. Саме в цей день у 1996 році Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію – основний Закон нашої держави, який утверджує прагнення українського народу до незалежності та власної держави.
З нагоди 25-ї річниці Дня Конституції України, сьогодні, 28 червня, відбулось покладання квітів до Обеліску Слави, пам’ятника Воїнам Афганцям, Меморіалу загиблим воїнам АТО та пам’ятного знаку на честь 70-річчя проголошення Олевської Республіки.
У заході взяли участь міський голова Сергій Лисицький, заступник міського голови Юрій Данюк, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, депутат міської ради Анна Вжесінська та начальник відділу культури та туризму Ірина Кльоц.