Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг по вивезенню твердих побутових відходів від приватного сектору житлових будинків, організацій, підприємств та установ розміщених на території с. Радовель, с. Пояски, с. Рудня-Радовельська Олевської громади

Конкурс проводиться конкурсною комісією Олевської міської ради утвореної рішенням виконкому Олевської міської ради. №145 від 25.06.2021року.

Місце проведення конкурсу: 11001, Житомирська обл., м. Олевськ вул.Володимирська, 2 актова зала,  03.08.2021 р.,  12 год. 00 хв.

Секретар конкурсної комісії – Михайленко Владислав Васильович

Олевська міська рада,  вул.Свято-Миколаївська, 4, м.Олевськ Житомирська область 11001,  відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури, та цивільного захисту населення міської ради, тел.068 894 9890.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

– Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів.

–   Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

–  Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  твердих побутових відходів.

– Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

– Наявність документа, що містить інформацію про кількість відходів, які використовуються, як вторинна сировина, кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо.

Послуги надаються у межах території Олевської міської об’єднаної територіальної громади:

– вивезення твердих побутових відходів від приватного сектору житлових будинків, організацій, підприємств та установ розміщених на території с.Радовель, с.Пояски, с.Рудня-Радовельська Олевської міської територіальної громади.

– площа  с.Радовель-388,8га, с.Пояски-109,5га, с.Рудня-Радовельська-80,3га.

–  будинків приватного сектору

– кількість вулиць: с.Радовель-16, с.Пояски-6, с.Рудня-Радовельська-4.

– загальна протяжність доріг: с.Радовель-10,9км, с.Пояски-6,1км, с.Рудня-Радовельська-2,4км.

– середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів  с.Радовель – 4,5км.

Характеристика об’єктів утворення твердих побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

–  одно та двоквартирні житлові будинки:

загальна  кількість  будинків 715  (в т. ч. с.Радовель 535, с.Пояски 158, с.Рудня-Радовельська 22.)    проживає 1617 осіб (в т. ч. с.Радовель 1239осіб, с.Пояски 352 особи, с.Рудня-Радовельська 26 осіб.)

-одноквартирні житлові будинки – складування твердих побутових відходів  проводиться мешканцями житлових будинків в поліетиленових пакетах,  мішках та іншій малогабаритній упаковці;

• під’їздні шляхи до приватних житлових будинків мають грунтове, тверде покриття.
     підприємства, установи та організації:

– 22  юридичні особи в тому числі 6 бюджетних установ та організацій, 16 приватних підприємця.

Звалище твердих побутових відходів с.Радовель проектна площа/ зайнята площа –  7,9 га./0,6га.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, загальний відділ міської ради;

Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  10 год. 00 хв. 02.08.2021 року.