В міській раді відзначили випускників-медалістів

Сьогодні, 5 липня, в міській раді кращих учнів Олевської громади випускників-медалістів вітали із закінченням школи. Цього року Олевщина має 21 медаліста (17  із золотими медалями та 4 – зі срібними).

Ці медалісти довели що, працелюбність, наполегливість та завзятість долають всі перешкоди, адже серед них  – переможці олімпіад, різноманітних творчих конкурсів, інтелектуальних ігор та спортивних змагань.

Усіх присутніх випускників привітали заступники міського голови Василь Ковальчук та Юрій Данюк, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький та начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко.

Грамоти та грошові нагороди від Олевської міської ради за високі досягнення у навчанні отримали:

• випускники Олевської гімназії: Назар Залевський (золота медаль), Валерія Русанова (золота медаль), Олександр Примак (золота медаль), Валерія Ковальчук (срібна медаль);
  • випускники Олевської ЗОШ №2: Ірина Бочковська (золота медаль), Анастасія Мухаровська (золота медаль), Анна Пилипчук (золота медаль);
  • випускники Олевської ЗОШ №3: Ліза Гарбар (золота медаль), Дарина Гречко (золота медаль), Ольга Довбня (золота медаль), Анна Тишкевич (золота медаль), Софія Федірко (золота медаль);
  • випускники Покровської ЗОШ: Анна Пантюк (золота медаль) та Павло Налапко (золота медаль);
  • випускники Кам’янської ЗОШ: Станіслав Корчевський (золота медаль) та Альона Ничипорчук (срібна медаль);
  • випускники Кишинської ЗОШ: Марина Павленко (золота медаль) та Анастасія Халімончук (срібна медаль);
  • випускниця Зубковицької ЗОШ: Ірина Гайченя (золота медаль);
  • випускниця Лопатицької ЗОШ: Тетяна Драгальчук (срібна медаль);
  • випускник БТЛ «Радовель» : Станіслав Левченко (золота медаль).

Варто зазначити, що загалом у цьому році в Олевській громаді випускається 250 учнів, а найбільше медалістів навчались у Олевській ЗОШ №3.