Вихованці ЦХЕТУМу – переможці онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!»

2 липня в приміщенні КП «Житомирська обласна філармонія імені С.Ріхтера» Житомирської обласної ради керівництвом області відзначено переможців онлайн-конкурсу «Я люблю тебе, мамо!» у номінаціях: відео, малюнок, фото та поробки.  За результатами онлайн-голосування та згідно з положенням конкурсу в кожній номінації визначено 10 переможців.

Досить активними та талановитими виявились вихованці Олевського Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

У номінації «МАЛЮНОК» грамотами відзначено Басюк Анну, Дробуш Анастасію (гурток образотворчого мистецтва «Веселка»).

У номінації «ПОРОБКИ» до числа переможців увійшли: Рябой Анастасія, Вакуліч Ангеліна, (гурток гурток бісероплетіння), Козловець Анастасія, Курельчук Анна (гурток іграшок-сувенірів).

У номінації «ФОТО» нагороди отримали: Дробуш Анастасія, Курбеко Валерія (гурток образотворчого мистецтва «Веселка»), Рубанський Андрій, Павленко Дарина, Романюк Софія (гурток іграшок-сувенірів).