І знову зміна лідера!

11 липня відбулись матчі 4-го туру відкритої Першості Олевської ТГ з футболу.

Матч між ФК “Сущани” та лугинським “Стартом” проходив в селі Сущани, де місцеві жителі відзначали День свого села.

На початку гри міський голова Сергій Лисицький разом із заступником Сергієм Гончаром та головою Олевського МО ВФСТ “Колос” Володимиром Рабошем привітали господарів зі святом та вручили командам футбольні м’ячі від Олевської міської ради та Житомирської обласної асоціації футболу.

Гра здебільшого проходила за переваги гостей, тому нічийний результат 2:2 можна вважати для господарів, святковим подарунком.

Новобілокоровицький “Городок”, який в минулому турі на виїзді не залишив шансів Чемпіону та Володареві Кубка Олевщини – “Штурму” в надпринциповому двобої, мінімально поступився жубровицькому “Каменяру” – 0:1.

В олевському дербі між “Штурмом” та “NG”, перемогу з рахунком 3:2 святкували “штурмовики”.

Олевське” Динамо” розгромило білокоровицький “Явір” – 8:0, вийшовши в лідери Першості!