Сергій Лисицький провів робочу зустріч із учасниками АТО/ООС

В актовому залі міської ради голова громади Сергій Лисицький провів робочу зустріч і героями, які захищали незалежність та територіальну цілісність України.

На зустріч було запрошено по одному представнику із кожного старостиснького округу. Під час заходу вирішили разом організувати співпрацю із ГО “Спілка Ветеранів АТО Олевської громади”, таким чином, що кожен член спілки обере представника із свого старостинського округу. Тоді вже представник знаючи проблемні питання побратимів свого населеного пункту, буде звертатися до новообраного голови спілки Володимира Ушка або до міського голови особисто для максимально швидкого вирішення всіх питань.

Присутні обговорили також про забезпечення ветеранів санаторно-курортними путівками на оздоровлення, про відведення земельних ділянок для учасників АТО/ООС та ін.