Нарада щодо відзначення державних свят у серпні

Сьогодні, 29 липня, відбулась нарада під головуванням першого заступника міського голови Василя Ковальчука щодо відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня громади.

Участь у нараді взяли також заступники Юрій Данюк та Сергій Гончар, керівники освіти, культури, спорту та представники соціального сфери Олевської громади.

Присутні обговорювали проект плану заходів з нагоди відзначення державних свят, які відбудуться в серпні.

Відтак, 23 серпня (День прапора) після урочистої частини відбудеться велопробіг та кінопоказ фільму «Захар Беркут».

Святкова програма Дня Незалежності України міститиме безліч цікавих частин, де кожен, від найменшого до найстаршого жителя громади знайде розвагу до душі.

Однією з них буде масова хода мешканців громади у національних костюмах, вишиванках, одязі із символікою свята, яку очолюватиме керівництво громади разом із захисниками вітчизни.

Наразі підготовка до свят триває. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Олевської ТГ.