30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

29 липня 2021 року Валентина Стужук, фахівець із соціальної роботи комунальної установи «Центр соціальних служб» Олевської міської ради прийняла участь у засіданні за «круглим столом» у м. Коростень з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, ініційований департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, як координатора у сфері протидії торгівлі людьми на регіональному рівні та за участі суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання і протидії торгівлі людьми.

Метою проведення заходу є підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Пам’ятайте: стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації.

Кожен постраждалий має право на допомогу!

Для отримання допомоги чи консультації звертайтесь за вказаними телефонами:

☎ 527 або 0-800-505-501;– Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;

527.org.ua – електронні консультації. Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

☎+38 (044) 279-98-99 – Державна міграційна служба України
пн-чт: 09:00-18:00, пт: 09:00-16:45.