Олевська міська рада здобула призові місця у зональних змаганнях XХIІ обласної Спартакіади в м. Коростень

30 липня, в місті Коростень, у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак» відбулось урочисте відкриття зональних змагань XХIІ обласної Спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування присвяченої Дню Незалежності України.

Участь у змаганнях взяла команда з Олевської міської ради та команди Коростенської районної державної адміністрації, Коростенської та Малинської міських рад та Лугинської селищної ради.

Протягом дня держслужбовці змагались у волейбол, настільний теніс, шашки, швидкі шахи та міні-футбол.

За результатами змагань команда з Олевської міської ради стала переможцем у змаганнях з волейболу, шашок (серед жінок) та настільного тенісу (серед чоловіків). З настільного тенісу (серед жінок) посіла ІІ місце та з шашок (серед чоловіків) – ІІІ місце.