Грейдерування вулиць в Олевську

До міської ради постійно надходять звернення від жителів громади щодо ремонту доріг. Частину роботи вдається зробити власними силами, частину за участі небайдужих підприємців або депутатів. На звернення жителів свого округу відреагував депутат Юрій Стужук, який надав на грейдерування вулиць 60 літрів пального. Роботи були проведені на вулиці Гагаріна, вулиці та провулку Ковпака технікою міської ради.

Міський голова Сергій Лисицький разом із профільним заступником Сергієм Гончаром та майстром із благоустрою Василем Осипчуком перевірив якість грейдерування цих вулиць.

У відділі міської ради, яке займається питанням житлово-комунального господарства, зазначають, що у зв’язку з коронавірусними заходами надходження податків та зборів на території громади суттєво зменшились, внаслідок цього складається ситуація з постійним недофінансуванням питань ремонту дорожнього покриття.