Інформація про прийняття рішення про приватизацію об’єкта нерухомості комунальної власності Олевської міської територіальної громади

На Х сесії Олевської міської ради VІІІ скликання від 12.08.2021 року було прийнято рішення №464 «Про внесення доповнень у рішення VI сесії VIII скликання від 02.04.2021 року № 232 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації у 2021 році» та рішення №465 «Про надання дозволу на відчуження об’єкта малої приватизації комунальної власності Олевської міської територіальної громади шляхом продажу на аукціоні без умов».

Надано дозвіл на приватизацію шляхом продажу на аукціоні приміщень станції юних техніків загальною площею 180,4 м2 за адресою: 11001, вул. Чкалова, 14, м. Олевськ, Коростенського району, Житомирської області, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади.

Об’єкт являє собою окремо розташовану одноповерхову нежитлову будівлю колишньої станції юних техніків, яка знаходиться в центральній зоні міста, на розі вулиць Чкалова та Івана Франка загальною площею 180,4 кв.м. Рік побудови – орієнтовно 1930-ті роки. Фундамент –  стрічковий, стовпи – бутові; стіни – дерев’яні з пластин у закидання, зовні обшиті пофарбованими дошками; перегородки – дерев’яні з пластин у закидання; перекриття – балки дерев’яні з підшивкою; підлога – дошки; дах – азбофанера. Опалення – голландські печі, які знаходяться в незадовільному стані. Наявне електропостачання. Має значний фізичний знос, технічний стан – незадовільний. Будівля не використовується за цільовим призначенням з 2000 року. Право власності зареєстровано 30.01.2018 року. Реєстраційний номер об’єкта 674437018244.

Об’єкт розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 1824455100:01:030:0038, що належить до комунальної власності Олевської міської територіальної громади.

Рішення про приватизацію Перелік