Велике будівництво: автошлях Н-03 – автомобільний шлях національного значення

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» ремонтується дорога Н-03 Житомир – Чернівці від міста Чуднів до межі з Хмельницькою областю.

Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км. Вона проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей. Цього року ремонтні роботи проводяться у трьох областях.  Це автомобільний шлях національного значення на території України.

На ділянці км 69+099 – 75+599, що поблизу сіл Михайлівка та Кутище на Любарщині, завершується влаштування двох нижніх шарів асфальтобетонної суміші. Тут вже влаштовано майже 63 тисячі квадратних метрів покриття.

Ремонт автодороги передбачає влаштування багатошарового дорожнього одягу, що буде близько 90 сантиметрів завтовшки.

Підрядник: ПрАТ «Хмельницьке ШБУ № 56».