Олевська громада готується до відзначення державних свят та Дня громади

В Олевську триває підготовка до святкування ряду заходів запланованих на 23 та 24 серпня. «План заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня громади» читайте, натиснувши на посилання.

Згідно розпорядження міського голови Сергія Лисицького, 20 серпня було організовано «день благоустрою». Працівники міської ради здійснили прибирання в центральній частині міста та парку, зокрема прибрали сміття та опале листя,  побілили бордюри та дерева, пофарбували міст,  упорядкували пам’ятники і пам’ятні знаки та місця поховання борців за Незалежність України, загиблих учасників АТО, інше.

Порядок та чистоту на своїй території спільно навели відділ культури, колективи МБК та ЦБС.

Звертаємось до всіх підприємців та жителів центру міста з проханням провести прибирання власних територій до 23 серпня, а закладам торгівлі забезпечити вчасне прибирання сміття в дні свят.