Краща спортивна громада Житомирщини – Олевська

21 серпня в селі Радовель Олевської ТГ пройшли спортивні змагання серед міських об’єднаних громад, присвячених 30-річчю Незалежності України.  Змагання проходили з таких видів спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, гирьовий спорт, шахи та шашки. Участь у спартакіаді взяли команди з Овруча, Пулина та дві команди з Олевська.

Міський голова Сергій Лисицький привітав всі команди-учасниці та побажав, щоб всі залишились здоровими, без травм, і в гарних стосунках. Участь у відкритті також взяли заступник міського голови Юрій Данюк, директор БЛ «Радовель» Валентина Грек, голова ГО ЖТО ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко та голова Олевського МО ВФСТ «Колос» Володимир Рабош.

«Мабуть, вперше за 30 років, ми проводимо змагання на Олевщині», – зазначив Олександр Сташенко.

Близько 3 годин тривали змагання на базі радовельського ліцею та Жубровицької ЗОШ. За підсумками спартакіади, перше загальнокомандне місце здобули олевчани. Нагородження переможців та призерів здійснював заступник міського голови Василь Ковальчук.

Святковості заходу додали танцювальні номери від дитячих колективів ЦДЮТ – «Перлина» та «ТІП ТОП».

Дякуємо всім, хто цього дня перемагав та вболівав.

Більше фото на сторінці Олевської ТГ в мережі Фейсбук