Патріотичний велопробіг з нагоди Дня Державного Прапора

Сьогодні, 23 серпня, в Олевську відбувся велопробіг, присвячений відзначенню Дню Державного Прапора України. Супроводжували колону велосипедистів керівництво міської ради на чолі з міським головою Сергієм Лисицьким.

«Я неочікував, що охочих буде так багато, і, водночас, радію, що сьогодні серед нас, учасників, зібралось стільки дітей. Я дякую кожному за ініціативу – стати учасником велопробігу», – прокоментував міський голова.

Близько 300 велосипедистів взяли участь у святковому марафоні, а це найбільше за всі роки. Кілометрова колона рухалася центральними вулицями міста, зупиняючись біля в’їзного знака «Олевськ» та «Ключа».

Після закінчення велопробігу міський голова разом з дітьми співав гімн та пригощав їх морозивом.

У складний для Батьківщини час надважливим є єднання усього народу, громад. Олевчани продемонстрували добрий приклад і вкотре підтвердили, що Олевщина –  патріотична та спортивна громада.

Дякуємо учасникам велопробігу за участь та працівникам Олевського відділення поліції за супровід.

Більше фото на сторінці Олевської ТГ  у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/OlevskOTG/