В Олевську відбувся турнір пам’яті Рудіка Владислава

24 серпня в спортивному залі Олевського професійного ліцею відбувся перший турнір з екстремального жиму лежачи пам’яті Рудіка Владислава. Ініціатором і організатором турніру став його друг Симончук Олександр.

Відкриття спортивних змагань розпочали з показового виступу гуртка тхеквондо ІТФ м.Олевськ, який відвідує Кирил Данюк (племінник Владислава).

На турнірі зібрались друзі, родичі та спортсмени, з якими Владислав займався багато років. Участь у змаганнях взяли 17 учасників.

Переможцями турніру по ваговим категоріям стали:

Хлопці до 80 кг

1 місце – Васильчук Олексій

2 місце – Демченко Артур

3 місце – Богданець Ілля

Хлопці від 80 кг

1 місце – Ренкас Владислав

2 місце – Покальчук Дмитро

3 місце – Кондратюк Андрій

Дівчата

1 місце – Лесів Тетяна

2 місце – Симончук Наталія

Переможці були нагороджені призами від Білокоровицького лісгоспу, де працює батько Владислава Олег Рудік.

Всі витрати по організації турніру та придбання нагородної атрибутики (грамоти та медалі) забезпечив Шапіро Євген.

Друг покійного Владислава пообіцяв, що цей турнір буде проходити кожного року і вже на наступний рік він буде оголошений як Всеукраїнський.

P.S: Кажуть, що людина живе доти, доки її пам’ятають…