Прогноз бюджету Олевської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Відповідно до ст. 751Бюджетного кодексу України на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 31.08.2021 року схвалено Прогноз бюджету Олевської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Прогноз містить цілі державної і регіональної політики у відповідній сфері діяльності, формування та реалізацію яких забезпечують головні розпорядники коштів міського бюджету..

Даний Прогноз формує загальний вектор бюджетної політики і є концептуальним орієнтиром для складання проєкту бюджету Олевської міської територіальної громади на 2022 рік.

Водночас, остаточні  показники бюджету наступного року базуватимуться на показниках, які будуть покладені в основу державного бюджету, детальних розрахунках обсягів доходів та видатків бюджету Олевської міської територіальної громади (з урахуванням актуальних законодавчих актів), пріоритетності розвитку відповідних галузей та необхідності оптимізації видатків й підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Прогноз бюджету направлено для розгляду радою та оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

Ознайомитися з Прогнозом можна за посиланням http://olevsk-gromada.gov.ua/prognoz-byudzhetu-olevskoyi-miskoyi-tg/