Шановні жителі громади, просимо дотримуватись Правил благоустрою

Олевська міська рада звертається до власників приватних будинків, підприємств, організацій, управлінь всіх форм власності з проханням забезпечити прибирання прилеглих територій та попереджає про порушення“Правил благоустрою території населених пунктів Олевської міської об’єднаної територіальної громади , за яке передбачено накладення штрафу у розмірі від 340 грн. до 1360 грн (ст.152  КУпАП).

Просимо прибрати з проїжджих частин вулиць дрова, будівельні матеріали та інше. Наголошуємо про доцільність викидання сміття у визначені дні, згідно розробленого графіку.

Згідно вказаних Правил благоустрою,  домовласники приватних будинків зобов’язані утримувати в належному стані територію перед подвір’ям, проводити своєчасну обрізку дерев  та видалення бур’янів.  Забороняється складувати будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, лісоматеріали та інше) на вулиці та виносити сміття, гілки, скло, інше на дорогу та створювати стихійні звалища.