Подвір’я Покровської школи облаштовують бруківкою

Сьогодні, 15 вересня, міський голова Сергій Лисицький з робочим візитом завітав до Покровської ЗОШ, щоб передати 11 комп’ютерів для облаштування кабінету інформатики (про це детальніше читайте згодом). Заодно він перевірив як тривають ремонтні роботи на території школи.

Наразі частина робіт уже виконана. Доріжка, що веде до будівлі навчального закладу вже облаштована.

Роботи виконуються, в першу чергу, для безпеки та комфорту дітей, адже школярі в теплий період на перервах більше часу проводять на вулиці.

Зазначимо, бруківку за власний кошт придбав міський голова Сергій Лисицький та депутат міської ради Павло Налапко. Всі будівельні роботи безкоштовно виконують небайдужі жителі села, батьки учнів та вчителі у вільний від роботи час.