Бронзова медаль на Міжнародному турнірі з вільної боротьби у олевчанина Івана Хланя

З 12 по 14 вересня у місті Збараж Тернопільскої області проводився Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2008-2010 р.н. пам’яті Олександро Короля і Назарія Бойка.

Знаючи що в Олевську вільна боротьба на високому професійному рівні, на престижний турнір були запрошені і олевські борці.

На жаль, через поломку автотранспорта, команда борців змушена була повернутись додому . Але один вихованець спортивної школи боротьби,у складі команди Києва, де навчається у спортивному ліцеї ім. Івана Піддубного, зумів вибороти бронзову медаль, не зважаючи що у його вазі 38 кг було 40 учасників.

Вітаємо Івана та його тренера Юрія Ямчиснького з почесним ІІІ місцем. Зазначимо, що рівень турніру був дуже високий, тому що команди були не тільки із різних міст України, а й з за кордну Також команди  були і з різних областей України. Загалом усіх було 40 команд та 500 учасників.

Шкода що команда Олевська не змогла побувати на такому рівні змагань, хоча і була готова поборотись за вищі нагороди.

Тренер вищої категорії,

майстер спорту