Село Жубровичі відзначило 476-у річницю

21 вересня, коли християни східного обряду відзначають Різдво Пресвятої Богородиці, яке в народі називають другою Пречистою, в Жубровичах відзначали День села  – 476 років.

У селі Жубровичі знаходиться церква Різдва Богородиці, тому традиційно святкування Дня села відбувається саме у свято другої Пречистої.

Привітати жителів села зі святом завітав заступник міського голови Василь Ковальчук, який з нагоди свята вручив подяки: директору Жубровицького БК, керівниці вокальних ансамблів «Полісяночка» та «Перлинка» Тетяні Філімончук, молодшій медичній сестрі Оксані Данюк, практичному психологу ЗДО №15 «Чебурашка» Віті Корчевській, начальнику відділення поштового зв’язку Катерині Розе, майстру лісу Жубровицького лісництва Анатолію Бондарю, водію місцевої пожежної охорони Руслану Мусійчуку, працівниці КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Марії Каверіній.

За дорученням міського голови Сергія Лисицького громаді села також вручили сертифікат на придбання акустичної колонки для якісного проведення культурно-масових заходів.

Також на святі були присутні депутати міської ради Катерина Світельська та Леонід Вардецький.

Катерина Світельська від ПП «Слуга народу» вручила дві подяки: секретарю Жубровицької ЗОШ Олені Борисюк та приватному підприємцю Сергію Полевому.

Староста села Євген Гілюк, вітаючи односельчан зі святом, відзначив окремих жителів грамотами та подарунками.

Також під час святкування Дня села проводилась лотерея, головним призом якої був плазмовий телевізор.

У фойє Будинку культури проводились виставки осінніх композицій та виробів ручної роботи (вишитих рушників, картин із бісеру, інше).

Для  жителів та гостей села у БК відбувся святковий концерт за участю творчих дитячих і дорослих колективів.

Привітати жубрівчан також приїхали вихованці Олевського Центру дитячої та юнацької творчості та артисти Олевського МБК.

По завершенню концертної програми для всіх була організована святкова дискотека.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальні мережі Фейсбук.