Три медалі олевських борців у Києві

18-19 вересня в Києві проходив всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Мухаджир» серед юнаків.

На ці змагання були запрошені олевські борці.

Питання перевезення дітей на турнір допоміг вирішити міський голова Сергій Лисицький.

У змаганнях участь взяли понад 300 учасників з 20 команд зі всієї  України. Найвдаліше із олевчан виступили вихованці тренера Юрія Ямчиснького, які вибороли три медалі. У фіналі за перше місце боровся Ілля Лупаїна, але поступився більш досвідченому борцеві і посів ІІ місце. Ще два юних борця – Андрій Перевязко та Даніїл Іщенко здобули бронзові нагороди. Хороша боротьба була і у Влада Гончара, але він у боротьбі за ІІІ місце травмував палець, тому змушений був знятись зі змагань.

Нагороджував переможців призер Чемпіонатів Світу та Європи, учасник Олімпійських ігор, капітан України з боротьби Олександр Хоцянівський.