Велике будівництво на Житомирщині: жителі та гості Коростенського району із задоволенням користуються відбудованою дорогою, – Юрій Тарасюк

“Жителі та гості Коростенського району із задоволенням користуються відбудованою дорогою”, – про це повідомив голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк під час інспектування об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які реалізуються в районі.

“Завдячуючи плідній співпраці державної влади та місцевого самоврядування, на трасі Коростень – Новоград-Волинський було проведено капітальний ремонт автомобільної дороги С 060707 під’їзд до станції Омелянівка. Відтепер жителі та гості району можуть із легкістю дістатися пункту призначення”, – зазначив Юрій Тарасюк.

У рамках президентської програми було відремонтовано ділянку дороги км 0+000 км 1+495. Окрім відновлення дорожнього полотна у ході проведення робіт також розчищено узбіччя та нанесено розмітку.

Нагадаємо, що Юрій Тарасюк також проінспектував, як проходить капітальний ремонт автодороги у селі Веселівка

А голова Житомирської РДА Юрій Денисовець ознайомився з ремонтом мосту у Коростишівській громаді.

Довідково. Замовник – Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Підрядник – ПП “АВТОМАГІСТРАЛЬ”.