Відбулось засідання бюджетної комісії

Сьогодні, 5 жовтня, відбулось чергове засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій, на якому було розглянуто 25 питань.

На засідання комісії були присутні: міський голова Сергій Лисицький, секретар ради Сергій Мельник, заступник міського голови Василь Ковальчук, начальник фінансового управління Катерина Горпиніч, депутати, члени комісії Катерина Світельська, Алла Гаврилюк, Назар Ковальчук та Леонід Хомутовський.

Під час роботи комісії були розглянуті питання: про внесення змін та доповнень до «Програми підтримки жителів Олевської ТГ, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС» на 2021-2025 роки, про розгляд Прогнозу бюджету Олевської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, про затвердження рішення виконавчого комітету Олевської міської ради, про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів з балансу КУ «Центр соціальних служб» Олевської міської ради на баланс Олевської міської ради, про надання дозволу на укладання договорів про доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій з ТОВ «лайфселл», про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради на списання основних засобів та ін.

Всі проєкти рішень комісією були погоджені та рекомендовані до розгляду на чергову сесію, яка відбудеться  7 жовтня об 11.00 год.